Film promocyjny: jak zrobić?

Potrzebujesz pomysł, program do edycji materiału wideo oraz przynajmniej dobrej klasy smartphone do nagrywania. O pomysł i sprzęt zadbaj sam, natomiast jako oprogramowanie do nauki polecam DaVinci Resolve.

Więdze o tym jak pracować w tym oraz innych programach do edycji wideo proponuję szukać na kanale  Krzysztofa Dziewiątkowskiego.

Strona WWW: jak zrobić?

Najbardziej popularnym rozwiązaniem tworzenia stron WWW jest WordPress. Aby stworzyć swoją pierwszą stronę potrzebujesz:

  • Nazwę domeny, czyli adres twojej strony. W moim przypadku craftcyk.pl,
  • Miejsce gdzie strona będzie umieszczona (hosting),
  • Zainstalowanie i konfiguracja strony w WordPress. Zazwyczaj instalacja tego rozwiązania sprowadza się do przeklinania metodą dalej, dalej za pomocą odpowiedniego kreatora i już możesz się cieszyć swoją pierwszą stroną WWW.
  • W kolejnych etapach należy się zastanowić nad pozycjonowaniem, aby zainteresowane osobo mogły odnaleźć Twoją stronę.

Ulotka / baner: jak zrobić?

Materiały graficzne takie jak ulotki czy banery na stronę możesz bardzo szybko zrobić w darmowych programach dostępnych na stronach WWW. Taki rozwiązań jest kilka natomiast osobiście polecam canva.com. Jest to tak proste że na pewno dasz radę.

Najnowsze artykuły związane z rozwiązaniami informatycznymi

brak artykułów w tej kategorii

Przykładowe realizacje

Strona internetowa Tęczowa Pasieka

Bardzo szybki i dość ciekawy projekt. W serwisie został uruchomiony sklep internetowy zintegrowany z system płatności oraz przesyłkami Inpost. Ponieważ stroną opiekuje się sam właściciel pasieki, który ma masę innej pracy na głowie wykonana został integracja z Facebookiem. Dużo łatwiej jest dodać jakiś krótki wpis do serwisu społecznościowego niż przygotować coś specjalnie na stronę www. Dlatego aby na stornie pojawiały się aktualne informacje związane z pasieką, pobierane są one z serwisu FB.

Strona internetowa LKS Sparta Jazgarzew

Przygotowanie takiego serwisu jest o tyle kłopotliwe, iż z jednej strony wszyscy by chcieli, aby zawierał masę aktualnych informacji a z drugiej strony brak osób, które by je chciały uzupełniać. Przez klika lat istnienia tej strony, zmieniała się ona wielokrotnie. Choć obecna struktura i zawartość nie są zbyt rozbudowane to i tak wymagają sporo czasu, aby aktualizować wszelkie informacje na bieżąco. Taki to już charakter serwisu klubu sportowego, kilka drużyn, masa terminów cały czas się zmieniających i jeszcze więcej zawodników przychodzących i odchodzących. Ale jakoś, wspólnymi siłami dajemy radę. 😊

Klip dla Wyprz Garażowa

To drugi materiał reklamujący Wyprz Garażową. Niestety trzeba mieć dobre nagłośnienie aby wszystko usłyszeć 🙂

Klip reklamujący wyprzedaż garażową w roku 2019

Jest to jeden z klipów który został przygotowany w ramach imprezy Wyprz Garażowa którą organizowaliśmy na stadionie LKS Sparta Jazgarzew.

Film podsumowanie roku 2017

Film przygotowany na podsumowanie roku 2017 w klubie LKS Sparta Jazgarzew, który był wyświetlany na gminnej gali sportu w Piasecznie. 

Materiał wideo z meczu piłki nożnej

Czasami robimy różne filmiki. Są to raczej produkcje, na które jest mało czasu, ponieważ tak jak w tym przypadku mecze ligowe odbywają się co tydzień więc wypada, aby przed kolejnym spotkaniem pojawił się materiał z ostatniego spotkania.

close

Chcesz więcej niż inni?

Ten newsletter to przede wszystkim dostęp do dodatkowych, niepublikowanych zasobów, a tylko przy okazji służy do powiadamiania o nowych artykułach.

Zawsze bez spamu!

Będzie źle, to mnie poinformujesz. Nie poprawi się, to zrezygnujesz.